JÓGA TIME

Na četná přání Vám nově představujeme Marušku a její Jóga time! Protože na Kruháčích i v našich transformačních programech makáte hodně silově, není od věci zařadit mezi svoje aktivity kvalitní delší strečink. Proto jsme k nám do týmu přizvali Marušku, která povede jógové hodiny a dohlídne na to, abyste od nás odešli krásně protažení a odpočinutí. Níže už se Vám představí sama.

O mě: Jóga má své místo v mém životě již přes 10 let. Někdy byl ten vztah více intenzivní, někdy jsme se nějakou dobu nevídali vůbec. Abych tohle pouto posunula na další úroveň, absolvovala jsem před časem kurz učitele jógy II. třídy a následně získala mezinárodní certifikát Yoga Alliance.
Stojím tedy na začátku své "učitelské" cesty a už se nemůžu dočkat až budu moci sdílet svoje nadšení pro jógu s ostatními.

O lekci: Lekce je vhodná pro všechny bez ohledu na předchozí zkušenosti s jógou. Více než to, kam až si strčíte nohu, je důležitější abyste si lekci užili. Příjemně si protáhneme tělo a zkusíme se i trochu zrelaxovat po celém dni v kanceláři nebo s dětmi. Těším se na vás všechny, Namaste!

Měj se krásně a těším se na brzy na viděnou!

Maruška

 

yogatime.jpg

heroesgym

My nejsme fitness, my jsme HEROES GYM!

Provozovna Heroes GYM

HEROES GYM PRG s.r.o.
OC CÍL, 1.patro
Topolová 2571/13
Praha 10, Záběhlice

info@heroesgym.cz
+420 777 089 245

multi                   CENÍK HEROE GYM