Heroes Gym Blog

Pro Heroes Gym jsou typické jedinečné kruhové tréninky Heroes MUMS pro maminky (s dětmi i bez dětí) od 3 měsíců po porodu. Chyběl nám ale program pro čerstvé maminky, které by také už rády chodily cvičit, právě třeba i s miminkem. Proto vznikl program Heroes NEW MUMS, ve kterém se pod mým vedením – fyzioterapeut, trenér, zaměříme na kompenzaci svalových dysbalancí vzniklých po porodu (nebo i před ním) a postupný nástup do tréninkové zátěže, abyste mohly pokračovat třeba právě v Heroes MUMS. 

Ano a je to tu! Oživit tento projekt zaměřený ryze na chlapy a začít s GrandHeroes (skupinovky pro starší generace) naší tělocvičně chybělo k téměř pomyslné dokonalosti ! Ono to totiž vedle Našich projektů jako je HeroesMum (pro maminky s dětmi) a HeroesKruháč (smíšené skupinovy) vytváří možnost individuálnějšího složení skupinových lekcí a přístupu opravdu ke každému z Vás.

Začít s tréninky pro maminky pro nás byla od prvního momentu úplně jasná věc. Jsem máma tří dětí a za dobu, co jsem na „dovolené“, jsem nenarazila na takové cvičení, co by mi vyhovovalo a které by probíhalo v době, kdy jsem „bez dětí“. A jelikož jsem přesvědčená, že když já, tak i spoustu dalších maminek má úplně stejný problém, bylo hned jasné, že do toho musíme jít!

Čím více se blíží letní období, tím více se stávají témata jako snižování hmotnosti a odbourávání přebytečného tuku aktuálními. Nadbytek tělesného tuku je zdraví škodlivý – na tom se shodne asi většina lidí, a to jak z řad odborné, tak i laické veřejnosti. Jenže co když tělesného tuku naopak extrémně nízké množství?

Bolesti zad jsou jedny z nejčastějších důvodů, proč lidé navštěvují ordinace lékařů nebo fyzioterapeutů. Záda bolí čím dál tím více lidí, a navíc se tyto obtíže objevují u čím dál tím více mladších jedinců. Odborně se tyto obtíže označují jako vertebrogenní algický syndrom, ve zkratce VAS. Často se s tímto pojmem můžete setkat v lékařských zprávách. Název zní strašně složitě, ale pokud se pokusíme tyto slova přeložit, vyjde nám z toho bolestivý syndrom týkající se páteře, tedy zjednodušeně bolesti zad. Bohužel ve většině případů už není tak jednoduché jednoznačně určit, co je příčinou bolesti zad u daného jedince. U spousty lidí totiž hraje roli více faktorů. A jaké faktory to mohou být?

heroesgym

My nejsme fitness, my jsme HEROES GYM!

Provozovna Heroes GYM

HEROES GYM PRG s.r.o.
OC CÍL, 1.patro
Topolová 2571/13
Praha 10, Záběhlice

info@heroesgym.cz
+420 777 089 245

multi                   CENÍK HEROE GYM