Časté otázky

Kde se HeroesGYM nachází a jaká je k Vám nejrychlejší cesta?

HeroesGYM se nachází v obchodním domě Cíl na Zahradním městě, přímo u zastávky autobusu Centrum Zahradní město, Topolová 13.

 

Mohu v HeroesGYM cvičit i bez trenéra a zaplatit si jednorázový vstup nebo členství na jeden měsíc?

U nás se zaměřujeme na práci v týmu, takže tréning vede vždy zkušený trenér pro správnost cvičení a podporu klienta. Jednorázový vstup je možný na skupinové lekce a můžete využít jednoměsíční členství na zkoušku.

 

Jaká je Vaše provozní doba?

V HeroesGYM máme rozplánované tréningy během celého dne, včetně individuálních. Pro přesnější informace nás kontaktujte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. +420 777 089 245.

 

Co všechno jako člen HeroesGYM získám?

Čekají Tě skvělé zážitky s pozitivně naladěnými lidmi, pochopíš naše základní hodnoty a s našimi trenéry se posuneš za hranice svých možností ,čímž získáš pevné zdravé tělo, na které budeš patřičně hrdý. Dostane se Ti podpory od všech členů Heroes FAMILY jak na tréningu, tak v uzavřené skupině na Facebooku. Pomůžeme Ti zvládnout principy stravování tak, aby jsi pochopil proč a co jíst a tak dosáhl svého vytyčeného cíle.

 

Chci u vás cvičit 2x týdně, co pro to mám udělat?

Není nic jednoduššího! Na našem webu si v sekci tréninky vyber svůj první zkušební kruháč, přijď si zacvičit a pořádně si to užij! Po tréninku zhodnoť svoje dojmy, prober je s koučem, který Ti nabídne možnosti členství, aby sis mohl vybrat to, které ti bude nejvíc sedět 

 

Mohu přijít cvičit i s dětmi?

Samozřejmě! V rámci programu Heroes MUM jsou dětičky vítané. Máme dětský koutek a tréningy sestavujeme tak, aby děti mohli cvičit s námi a nahradit zátěž  HeroesGYM je dostatečně přehledný a děti nemají kam utéct. Do budoucna bude k dispozici i hlídání.

 

Dá se u vás využít MultiSport karta?

Ano, dá 

 

Jsou v rámci tréninku nápoje a drobné občerstvení pro mě a moje děti zdarma?

Zdarma je k dispozici kohoutková voda k naplnění sklenic a lahví na trénink. Drobné občerstvení a balené nápoje jsou k zakoupení na baru.

 

Chci cvičit s trenérem, na koho a kam se mám obrátit a kolik mě to bude stát?

U nás v HeroesGYM nabízíme mimo týmových tréninků i tréninky privátní do maximálního počtu 4lidí. Privátní trénink je možné si domluvit s trenéry 1x, 2x nebo 3x týdně a od toho se odvíjí i cena členství. Ke každému takovémuto členství navrch připadá ještě neomezený počet kruháčů měsíčně a to je super! Všechny informace a kontakty jsou u nás na stránkách.

 

Je cvičení vhodné i pro mámy s poporodní diastázou?

Cvičení je vhodné pro všechny maminky po ukončeném šestinedělí, které jsou zdravotně v pořádku. Tréninky vedeme tak, abychom brali v potaz jak přítomnost dětí, tak i specifika stavu po porodu. Zejména diastáza je častým jevem a správné cvičení vede k postupné nápravě kondice břišní stěny.

Kontakt
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

heroesgym

My nejsme fitness, my jsme HEROES GYM!

Provozovna Heroes GYM

HEROES GYM PRG s.r.o.
OC CÍL, 1.patro
Topolová 2571/13
Praha 10, Záběhlice

info@heroesgym.cz
+420 777 089 245

multi                   CENÍK HEROE GYM