Men’s Transformation – Program speciálně pro chlapy!

Ano a je to tu! Oživit tento projekt zaměřený ryze na chlapy a začít s GrandHeroes (skupinovky pro starší generace) naší tělocvičně chybělo k téměř pomyslné dokonalosti 😉! Ono to totiž vedle Našich projektů jako je HeroesMum (pro maminky s dětmi) a HeroesKruháč (smíšené skupinovy) vytváří možnost individuálnějšího složení skupinových lekcí a přístupu opravdu ke každému z Vás.

Musím se ale přiznat. Na již 3. oživení Men‘sTransformation se těším ze všech výše jmenovaných nejvíce. S ostatními skupinami si člověk užije spousty srandy, potu i dřiny, ale přeci jen to pravý železo a řev z gymu tu dlouho chyběl. Cvičení na krev, za vlastní hranice s postupným navyšováním intenzity, nelze docílit při klasických kruháčích a proto mě těší, že jsou Transformace zpět!

 

 

Lekce budou složeny z maximálně 10 ti lidí, tak, abych dokázal zajistit kvalitní techniku a správné provedení všech cviků. Cviky pojedeme sice základní-vícekloubové, ale věřte mi, o to náročnější jsou! Ono správně udělat dřep, nebo shyb se už moc nevidí a přesně na takovéto cviky se soustředíme a pochutnáme si nich 😊

Abychom ale všechny cviky dělali správně, uděláme si před začátkem tréninků krátký seminář. Tam si ukážeme cviky, jejich provedení, vyzkoušíme si je a taky se trochu poznáme. Podle mě je návštěva tohoto semináře důležitá s ohledem na stupeň náročnosti programu, větší bezpečnosti při cvičení a alespoň základní informovanosti o biomechanice pohybu. Na tréninku totiž chceme využít každou minutu už od zahájení a moct na sobě začít hned tvrdě pracovat.

 

Věř, ač se Ti to třeba teď nezdá, budeš to milovat (mě možná nenávidět 😀 ). Silové cvičení je podle mě totiž skvělý způsob, jak se člověk dokáže v životě stabilizovat a to nejen po fyzické stránce. Také musím říct, že mně osobně rozumná a zdravá silovka dopomohla zbavit se spousty blokací a bolestí páteře při větší skolióze. Neměj tedy obavu se přihlásit, pokud máš podobný handicap, přistoupím k Tobě v tomto ohledu individuálně.

2 měsíce, 3x týdně, lehko-těžký fullbody trénink, diskuze o stavování, seminář správného provádění cviků a super parta, tohle všechno tu na Tebe čeká!

První krok je ale na Tobě! Přihlaš se do programu na Našem webu a se zbytkem už Ti pomůžu.

Honza

Headcoach programu

Registrace do programu ZDE

 

 

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.